Wczasy z partnerem lub z przyjaciółką?

Wczasy z partnerem czy z przyjaciółką?
Kiedy jesteś na wakacyjnej wyprawie, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W następstwie tego z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga jedna druga czy Twoi wariaccy oraz dowcipni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć walory oraz defekty.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z kumpelą – atuty
Jeżeli ferie są na plaży, na kempingu bądź też analogicznych okolicznościach – dużo osób odważnie wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi są w stanie przeżyć niesamowite przygody. Jest tak wiele ekscytujących nowych rzeczy do odkrycia, a optymalne jest to, że macie takie same zainteresowania jakimkolwiek zagadnieniem. To również całe mnóstwo wspaniałego czasu na rozmowę w trakcie podróży. Możecie wymieniać się poradami oraz sztuczkami – w końcu towarzysze są bardziej otwarci. Jest również mniej stresu, znacznie więcej swobody oraz znacznie bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – pozytywy
Dosadnych plusów jeżdżenia z partnerem zamiast z przyjaciółmi bezsprzecznie nie należy z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Niemniej jednak czasem defekty takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco wyraziste np. będąc na urlopach z przyjaciółką nie powinieneś cały czas martwić się o to, czy wyglądasz jak perfekcyjna wersja, zadbać o bez zarzutu gładką skórę, czy bezbłędnie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. Ostatecznie jednak przyjaciółka nie zagwarantuje Tobie tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Powinieneś sama w takim razie zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Ci bardziej oraz w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.